Piedestal troligen England 1900-talets början

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL MED YTTERFODER, flintgods, handmålad dekor av blommor, delvis förgyllda, troligen England 1900-talets början, total höjd 96, diameter 33 cm

Krackelyrer, ytterfodret med slitage och smärre sprickor

549983

2018-06-05