Märklin elllok 3013

Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013
Märklin elllok 3013

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

MÄRKLIN ELLOK SEH 800, 2 st, spår Ho, 2 st, 1960-tal, fabriksförpackningar medföljer

En med mindre lackskador, en med lackskador, skadade förpackningar

549986

2018-10-14