Spegel samt bord

Spegel samt bord
Spegel samt bord
Spegel samt bord
Spegel samt bord
Spegel samt bord
Spegel samt bord
Spegel samt bord
Spegel samt bord
Spegel samt bord
Spegel samt bord
Spegel samt bord
Spegel samt bord
Spegel samt bord
Spegel samt bord
Spegel samt bord
Spegel samt bord

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL samt bord, 1800/1900-tal, spegeln med hörndekor, bordet i rokokostl, båpda utförda i trä, pastellage samt förgyllt med slagmetall och bronserad, skiva i carraramarmor, höjd ca 80, bredd 76 cm,

Bruks och åldersrelaterat slitage

550004

2018-06-05