Spegel samt bord
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL samt bord, 1800/1900-tal, spegeln med hörndekor, bordet i rokokostl, båpda utförda i trä, pastellage samt förgyllt med slagmetall och bronserad, skiva i carraramarmor, höjd ca 80, bredd 76 cm,
Bruks och åldersrelaterat slitage
550004
2018-06-05