Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSSPEGEL, 1800/1900-tal, krön med stor rocaille, dekor i pastellage, belagd med slagmetall samt bronserad, höjd ca 200, samt största bredd 76 cm.
Bortfall av kredering, slitage
550005
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här