Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KONSTRUKTIONSLÅDA, 1950-60-tal, FAC Universal Contruction Kit, innehåller byggkonstruktionsdelar bl.a. hjul, instruktionshäften medföljer
Skador på låda
550013
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här