Konstruktionslåda FAC

Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC
Konstruktionslåda FAC

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KONSTRUKTIONSLÅDA, 1950-60-tal, FAC Universal Contruction Kit, innehåller byggkonstruktionsdelar bl.a. hjul, instruktionshäften medföljer

Skador på låda

550013

2018-06-05