Klubbat för:
9 400 SEK
8 000 SEK
GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Tre män i en båt, olja på duk, ej signerad, ca 125x105 cm
Proveniens: Lantmännens konstsamling
550018
2018-06-05