Gunnar Torhamn oljemålning Modern konst

Klubbat för:

9 400 SEK

8 000 SEK

GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Tre män i en båt, olja på duk, ej signerad, ca 125x105 cm

Proveniens: Lantmännens konstsamling

550018

2018-06-05