Skåp i rokokostil

Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 2-delat, sent 1900/2000-tal, rokokostil Famos, Rumänien, bemålat trä, överdelen med dörrpar i glas, invändigt inrett med hyllplan i glas samt. elektrifierad, underdelen med dörrpar samt (2) byrålådor, invändigt inrett med hyllplan i trä, beslag i patinerad metall, höjd ca 195 cm, ca 145x42 cm

Minimalt bruksslitage, färgen något solblekt, elen ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

550020

2018-06-05