IB Kofod Larsen soffa
2018-06-05
550042
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
IB KOFOD LARSEN, OPE, soffa, 1960-tal, med svart skinnklädsel och trästomme i jakaranda, längd ca 190 cm, cites-intyg finns att avhämta vid Utlämningen
Slitage