Bokhylla Karl Johanstil

Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA , Karl Johanstil, 1900-talets första hälft, mahognyfaner, höjd 152, 130x39 cm

Sltage

550044

2018-06-05