Kanon miniatyr

Kanon miniatyr
Kanon miniatyr
Kanon miniatyr
Kanon miniatyr
Kanon miniatyr
Kanon miniatyr
Kanon miniatyr
Kanon miniatyr

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANON, 1900-talets andra hälft, miniatyr, svartmålad gjutjärn på trä sockel, höjd ca 14 cm, längd ca 36 cm

Slitage, repor

550048

2018-06-05