Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TEBORD, gustavianskt provinsarbete, omkring 1800, kannelerade ben, bemålat, höjd ca 71, 87x60 cm
Proveniens: Gästgiveri, Norregård, Bor, Värnamo kommun
Senare lackerad skiva, slitage
550052
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här