Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIXTEN HAAGE (född 1926): Husfasad, signerad och daterad Haage -79, torrnål/ mezzotint, 118/150, bildmått ca 65x49,5 cm
550053
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här