Sixten Haage

Sixten Haage
Sixten Haage

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIXTEN HAAGE (född 1926): Husfasad, signerad och daterad Haage -79, torrnål/ mezzotint, 118/150, bildmått ca 65x49,5 cm

550053

2018-06-05