Paul Hoff figuriner

Paul Hoff figuriner
Paul Hoff figuriner
Paul Hoff figuriner
Paul Hoff figuriner
Paul Hoff figuriner
Paul Hoff figuriner
Paul Hoff figuriner
Paul Hoff figuriner

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL HOFF, figuriner, 2 st, Gustavsberg, en i form av en räv, signerad, etikettmärkt, och en i form av en grävling, signerad, numrerad 143 och daterad 1988 samt med studiohanden, glaserat stengods, höjd ca 13-14 cm.

Bruksslitage, mindre märken och fläckar

550056

2018-06-05