Paul Hoff figuriner
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAUL HOFF, figuriner, 2 st, Gustavsberg, en i form av en räv, signerad, etikettmärkt, och en i form av en grävling, signerad, numrerad 143 och daterad 1988 samt med studiohanden, glaserat stengods, höjd ca 13-14 cm.
Bruksslitage, mindre märken och fläckar
550056
2018-06-05