Schatz skeppsur barometer
Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
SCHATZ, skeppsur, barometer, Tyskland, 1900-tal, runda urhus av mässing, klockan med vit urtavla och romerska siffror, barometern med termometer, diameter ca 18 cm
Ej funktionstestade, smärre slitage
550062
2018-06-05