Superellips design Bruno Mathsson & Piet Hein
Klubbat för:
16 000 SEK
20 000 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, matbord, "Superellips", Fritz Hansen, Danmark, bordsskiva i fanerad jakarand, spännben av förkromat stål, etiketter märk Fritz Hansen1983, höjd 72, 240x120 cm, cites intyg medföljer
Bruksslitage
550067
2018-06-05