Karmstol Louis XV

Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, troligen Danmark, Louis XV, gårbemålad, delvis påbörjad framtagning av orginalfärg, rygghöjd 98 cm

Slitage och skador

550087

2018-06-05