Klubbat för:
4 200 SEK
2 500 SEK
URNOR, med lock, 2 st., Delft, Holland, 1700-tal, fajans, målad kinesiserande dekor av i blått, höjd 39 resp 44 cm
Skador och lagningar
550088
2018-06-05