Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGUR, 1800-tal, Louis XV-stil, bronserad dekor, höjd ca 48 cm, nyckel finns

Slitage, lagningar och skador, senare bronsering, pendel saknas

550089

2018-06-05