Tillbaka till katalog
Cartier Tank solo herrarmbandsur
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Beskrivning
CARTIER, armbandsur, Tank Solo, 18 k roséguld / stål, ca 2016, quartz, safirglas, refnr. W5200025, boettnr. 3167, serienr. 711387WX, originalläderband, originalspänne i 18 k guld, boettens mått 27,5x34,8 mm, inkl. originalbox samt certifikat stämplat 2016
"Ingår i exklusiva damarmbandsur"
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
550096
Datum:
2018-06-16