Urnor empire 1800-tal

Urnor empire 1800-tal
Urnor empire 1800-tal
Urnor empire 1800-tal
Urnor empire 1800-tal
Urnor empire 1800-tal
Urnor empire 1800-tal
Urnor empire 1800-tal
Urnor empire 1800-tal
Urnor empire 1800-tal
Urnor empire 1800-tal
Urnor empire 1800-tal
Urnor empire 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

URNOR, 1 par, porslin, empire, 1800-tal, polykrom dekor av figursener, förgyllda, höjd cav 27 cm

550129

2018-06-05