Porträtt oljemålning

Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt av Friherre Axel Gabriel Leijonhufvud (1650-1732), olja på duk, ca 80x60 cm

Dubblerad, renoverad

550142

2018-06-05