Figurin Stefan Dakon Goldscheider Wien
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STEFAN DAKON, figurin, Goldscheider, Wien, Österrike, i form av balerinna, flintgods, polykrom glasyr, stämplad Goldscheider Wien Made in Austria Dakon, höjd 18,5 40 x 23 cm
Sockeln med spricka, kjolen med lagning, retuscher, glasyren med smärre krackelyr
550148
2018-06-06