Figurin Stefan Dakon Goldscheider Wien

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STEFAN DAKON, figurin, Goldscheider, Wien, Österrike, i form av balerinna, flintgods, polykrom glasyr, stämplad Goldscheider Wien Made in Austria Dakon, höjd 18,5 40 x 23 cm

Sockeln med spricka, kjolen med lagning, retuscher, glasyren med smärre krackelyr

550148

2018-06-06