Roland Svensson Menföresbåten

Roland Svensson Menföresbåten
Roland Svensson Menföresbåten

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S, 116/310, färglitografi, bildmått ca 39x32 cm,

Läs mer

550163

2018-08-19