Roland Svensson Menföresbåten
2018-08-19
550163
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S, 116/310, färglitografi, bildmått ca 39x32 cm,
Läs mer