Roland Svensson Menföresbåten
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S, 116/310, färglitografi, bildmått ca 39x32 cm,
Läs mer
550163
2018-08-19