Birger Kaipiainen

Birger Kaipiainen
Birger Kaipiainen
Birger Kaipiainen
Birger Kaipiainen
Birger Kaipiainen
Birger Kaipiainen

Såld för:

3 000 EUR

Utropspris

4 000 EUR

BIRGER KAIPIAINEN, keramikrelief, signerad Kaipiainen, 1950-tal, flerfärgad glasyr och keramiska pärlor, 52x52 cm.

Små reparationer vid två hörn.

550177

2018-10-29