Roland Svensson Nasen

Roland Svensson Nasen
Roland Svensson Nasen

Såld för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "En sommarnatt i Lilla Nassa", signerad roland S, p.t., färglitografi, bildmått ca 29x49 cm,

Läs mer

550179

2018-08-19