Ljusstakar Nikolaus I Moskva
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, Nikolaus I, Moskva, brännförgylld och försilvrad brons, roulettedekor av växtornamentik och bandfläta, pelare med banddekor, akantushölstrad ljuspipa, lösa manschetter, höjd 25 cm
För konditionsrapport kontakta markus.anderzon@auktionsverket.se
Slitage, en fot med smärre buckla
550180
2018-06-18