Roland Svensson Utskärsland

Roland Svensson Utskärsland
Roland Svensson Utskärsland

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsland", signerad daterad roland, 12/150, 1984, färglitografi, bildmått ca 37x59 cm,

Läs mer

550181

2018-08-19