Klubbat för:
600 SEK
1 000 SEK
GEBRÜDER BING PERSONVAGNAR, 2 st, spår 1, 1910-tal, öppningsbara dörrar och tak, längd ca 24 cm
Saknar delvis koppel, dörrvred, samt bumprar, lack och plåtskador
550185
2018-06-07