Tråg av koppar märkt Anglais

Tråg av koppar märkt Anglais
Tråg av koppar märkt Anglais
Tråg av koppar märkt Anglais
Tråg av koppar märkt Anglais
Tråg av koppar märkt Anglais
Tråg av koppar märkt Anglais
Tråg av koppar märkt Anglais
Tråg av koppar märkt Anglais

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÅG, koppar, omkring 1900, märkt ANGLAIS, handtag av järn, höjd ca 16 inklusive handtag, längd 54, bredd 47 cm

Slitage, märken, lagningar

550194

2018-06-06