Byrå sengustaviansk stil
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ med lösa uppsatser, tidigt 1900-tal, sengustaviansk stil, mahogny, 3 lådor, 2 lösa uppsatser, 1 med dörr, 1 med 2 lådor, dragringar av mässing, höjd 89/111, 108,5 x 51,5 cm
Bruksslitage, viss blekning, nycklar saknas
550196
2018-06-06