Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets mitt, fanerad med riopalisander, G&T SMI Svenska Möbelfabrikerna, (glas och trä Hovmantorp), diameter ca 51 cm, cites intyg medföljer

Torkat skinn, slitage

550220

2018-06-05