Hans Olsen fåtöljer

Hans Olsen fåtöljer
Hans Olsen fåtöljer
Hans Olsen fåtöljer
Hans Olsen fåtöljer
Hans Olsen fåtöljer
Hans Olsen fåtöljer
Hans Olsen fåtöljer
Hans Olsen fåtöljer
Hans Olsen fåtöljer
Hans Olsen fåtöljer
Hans Olsen fåtöljer
Hans Olsen fåtöljer
Hans Olsen fåtöljer
Hans Olsen fåtöljer

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS OLSEN, "Antilope", fåtöljer 1 par, Viskadalens möbelfabrik, Kinn, stomme i teak, brännmärkta, rygghöjd ca 75 cm

Slitage, fläckar, sprickor, den ena med omfattande skador

550226

2018-06-05