Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
HANS OLSEN, "Antilope", fåtöljer 1 par, Viskadalens möbelfabrik, Kinn, stomme i teak, brännmärkta, rygghöjd ca 75 cm
Slitage, fläckar, sprickor, den ena med omfattande skador
550226
2018-06-05