Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ATTI JOHANSSON (1917-2003): "Ögonmaskinskiss", signerad och daterad Atti -70, akvarell, ca 57x45 cm
Fläckar, pappersskador
550228
2018-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här