Atti Johansson akvarell

Atti Johansson akvarell
Atti Johansson akvarell
Atti Johansson akvarell
Atti Johansson akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ATTI JOHANSSON (1917-2003): "Ögonmaskinskiss", signerad och daterad Atti -70, akvarell, ca 57x45 cm

Kuntoraportti

Fläckar, pappersskador

550228

Päivämäärä:

2018-06-05