Atti Johansson akvarell
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ATTI JOHANSSON (1917-2003): "Ögonmaskinskiss", signerad och daterad Atti -70, akvarell, ca 57x45 cm
Kuntoraportti
Fläckar, pappersskador
550228
Päivämäärä:
2018-06-05