Hermann Ludwig Heubner

Hermann Ludwig Heubner
Hermann Ludwig Heubner
Hermann Ludwig Heubner
Hermann Ludwig Heubner

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERMANN LUDWIG HEUBNER (1843-1915): Stadsbild från Kairo, signerad och daterad H Heubner 1911, akvarell, ca 53x36 cm

550234

2018-06-05