Björn Blomberg akvarell

Björn Blomberg akvarell
Björn Blomberg akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BJÖRN BLOMBERG (1925-2003): Polcirkeln, signerad, akvarell, ca 33,5x41 cm, enligt kvitto a tergo inköpt på Galleri Cupido, 1997

Kuntoraportti

550236

Päivämäärä:

2018-06-05