Björn Blomberg akvarell
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BJÖRN BLOMBERG (1925-2003): Polcirkeln, signerad, akvarell, ca 33,5x41 cm, enligt kvitto a tergo inköpt på Galleri Cupido, 1997
Kuntoraportti
550236
Päivämäärä:
2018-06-05