Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Saltboden, Gillöga, signerad roland S, 41/60, färglitografi, bildmått ca 34x28 cm,

Läs mer

Gulnader

550237

2018-08-19