Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gistgården, Gillöga", signerad roland S, 149/180, färglitografi, bildmått ca 22x65 cm,

Läs mer

550239

2018-08-19