Roland Svensson Gillöga
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gistgården, Gillöga", signerad roland S, 149/180, färglitografi, bildmått ca 22x65 cm,
Läs mer
550239
2018-08-19