Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt", signerad och daterad roland S Jan -54, litografi, bildmått ca 23x34 cm,

Läs mer

Med dediktion, ytslitage

550247

2018-08-19