Roland Svensson
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt", signerad och daterad roland S Jan -54, litografi, bildmått ca 23x34 cm,
Läs mer
Med dediktion, ytslitage
550247
2018-08-19