Jette L Ranning blandteknik

Jette L Ranning blandteknik
Jette L Ranning blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JETTE L RANNING (Danmark född 1954): Fra serien: "Natte s hvide engle..." blandteknik på papper, signerad och daterad Jet-te L Ranning 1983 på underblad, bildyta ca 20,5x29,5 cm

550254

2018-06-05