Jules Schyl oljemålning

Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning
Jules Schyl oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JULES SCHYL (1893-1977): Stilleben, signerad Schyl, olja på duk, 40,5x55 cm

550264

2018-06-07