7 unge danske kunstnere 1973 mapp med litografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

7 UNGE DANSKE KUNSTNERE 1973, mapp med färglitografier av: Jørgen C Rasmussen (född 1943), Erik Clausen (född 1942), Søren Hansen (född 1943), Jan Leth (född 1932), Erik Rasmussen (född 1943), Nils Borch Jensen (född 1952), Leif Kath (född 1945), signerade, numrerade 95/120, ca 62x52 cm

550269

2018-06-07