Rökbord orientaliskt
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RÖKBORD, mässing samt trä, 1900-tal, orientaliskt, avtagbar och upphängningsbar bricka, total höjd ca 73 cm, övre brickans diameter 56 cm, skål, kaffekvarn, skin, korkskruv och fat på fot medföljer
Underrede med lagning
550271
2018-06-05