Rökbord orientaliskt

Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RÖKBORD, mässing samt trä, 1900-tal, orientaliskt, avtagbar och upphängningsbar bricka, total höjd ca 73 cm, övre brickans diameter 56 cm, skål, kaffekvarn, skin, korkskruv och fat på fot medföljer

Underrede med lagning

550271

2018-06-05