Roland Svensson Stora Nassa
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll Stora Nassa", signerad roland S, 46/160, färglitografi, bildmått ca 36x55 cm,
Läs mer
550290
2018-08-19