Roland Svensson Stora Nassa

Roland Svensson Stora Nassa
Roland Svensson Stora Nassa

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll Stora Nassa", signerad roland S, 46/160, färglitografi, bildmått ca 36x55 cm,

Läs mer

550290

2018-08-19