Roland Svensson Ramsmora

Roland Svensson Ramsmora
Roland Svensson Ramsmora

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tysta byn, Ramsmora", signerad roland S, 258/360, färglitografi, bildmått ca 25x40,5 cm,

Läs mer

550296

2018-08-19