Roland Svensson Stora Nassa
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isvinter - Storskärgården / Karlssons bro" (Stora Nassa), signerad roland S, färglitografi, HC, bildmått ca 26x42 cm,
Läs mer
550299
2018-08-19