Roland Svensson Stora Nassa

Roland Svensson Stora Nassa
Roland Svensson Stora Nassa

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isvinter - Storskärgården / Karlssons bro" (Stora Nassa), signerad roland S, färglitografi, HC, bildmått ca 26x42 cm,

Läs mer

550299

2018-08-19